Propagace (podpora portálu)

Máte rádi náš Portál? Nebo rádi hrajete na jednom z naších serverů? Líbí se vám naše myšlenky nebo náš způsob práce? a chcete nějakým způsobem podpořit Portál či jednotlivý server?
Pak ste přesně na správném místě! Zde máte několik možností jak podpořit Portál či jednotlivé servery našeho portálu:

Link:

Máte stránky nebo blog? Máte prázdné místo ve vašem podpisu na fóru, nebo profilu? Umístěte na vhodné místo následující odkaz:

Článek:

Ste spisovatel, máte spisovatelské sklony, nebo prostě jen rádi píšete? Napište o našem serveru či portálu a publikujte to. Jsme ochotni vám proto poskytnou dostatečné množství informací.

Video:

Rádi natáčíte a tvoříte videa? Ano, i tímto podpoříte server! Natočte video o Portálu Exoria.cz nebo o našem serveru(nebo jej natočte na jednom ze serverů) a publikujte ho na nějakém z video portálů (např.Youtube.com). Do názvu či popisu videa napište buď link, uvedený nahoře, nebo jen, že Video bylo natočeno na serveru, či že je to video o serveru či portálu Exoria.cz.

Banner:

Umísti na svůj web nebo na jiné vhodné místo náš Banner. Na výběr máš z řady možností. Různých tvarů, velikostí i provedení.

Button:
Banner Herního portálu Exoria.cz

MicroButton:
Banner Herního portálu Exoria.cz

Fullbanner:
Banner Herního portálu Exoria.cz

Skyscraper: (náhled v 60 %)
Banner Herního portálu Exoria.cz

Pokud byste měli nápad na jinou podporu serveru či portálu napište nám na e-mail: Genjack@exoria.cz. Kreativitě se meze nekladou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *